[grid_12]

SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI

Altı Nokta Körler Derneği


altinokta_logoIndus Consulting, Altı Nokta Körler Derneği ile ortak projeler yürüterek ücretsiz paylaşımlarda bulunmakta ve görme engelli arkadaşlarımızın gelişimlerine destek sağlamaktadır.

Görme engelli katılımcılarımızın istek ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak özel olarak seçilen konu başlıklarında, bilgi ve deneyimler aktarılmakta, uygulamalar & aktiviteler yapılmakta ve güncel yaşamdan örnekler verilmektedir.

Şu ana kadar birçok kurum, dernek ve üniversiteyle gönüllü paylaşımlarda bulunan Indus Consulting, engelli insanlarımızı hatırlamayı ve onlar adına da çalışmalar yapmayı toplumsal bir görev olarak görmektedir. Günümüzde bu konuda daha fazla hassasiyet gösterilmesini dilediğimiz engelli dostlarımıza, Indus’un kapıları her zaman açıktır.

 

LÖSEV


losevIndus Consulting, Lösemili Çocuklar Vakfı’nda yardım eli bekleyen çocuklarımıza teslim edilmek üzere, kendi çatısı altında periyodik olarak yardım malzemeleri toplamaktadır.

Yeni ve kullanılmış oyuncaklardan; çocuk kıyafetlerine kadar, çocukların ihtiyaçlarına yönelik olarak toplanan malzemeler LÖSEV’e yardım olarak gönderilmektedir. Bu sevgi alışverişinin karşılığında çocuklarımızdan bol bol güler yüz ve teşekkür alan Indus Consulting, bizlerin en büyük hazinesi olan ve yarınlara sahip çıkabilecek çocuklarımıza yardım eli uzatmayı toplumsal bir görev olarak görmektedir.

 

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği


logoIndus Consulting, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) ortak projeler yürüterek ücretsiz paylaşımlarda bulunmaktadır.

ÇYDD’nin kurumsal gelişim kapsamında başlattığı “İç Eğitim” pilot çalışmasına destek veren Indus Consulting, İletişim ve İlişki Yönetimi, Stres Yönetimi ve Zaman Yönetimi konularında paylaşımlarda bulunmuştur.

 

AIESEC


AIESECIndus Consulting, eğitim desteği vererek ve paylaşımlarda bulunarak çözüm ortağı olduğu Aiesec İstanbul şubesi ile sevgi ve saygıya dayanan bağlarını sürdürmektedir. Bugüne kadar Aiesec ile özgeçmiş hazırlama teknikleri, mülakat teknikleri, iletişim, telefonda müşteri ilişkileri vb. pek çok eğitimi ücretsiz olarak paylaşan Indus Consulting sahip olduğu sosyal sorumluluk bilincini sürdürmeye devam etmektedir.

 

Housekeeping Eğitim ve Dayanışma Derneği


HEDDSosyal sorumluluk çalışmalarına büyük önem veren Indus Consulting çalışmalarına bir yenisini daha eklemiştir. Indus Consulting, Housekeeping Eğitim ve Dayanışma Derneği (HEDD) üyeleri için gönüllü eğitim desteği vermiş ve paylaşımlarda bulunmuştur.

 

Kauffmann


HEDDIndus Consulting, mevcut kaynaklar ile en yüksek kar’ı elde etmek ve büyümek isteyen KOBİ’lere gönüllü eğitim desteği vermiştir.
Özyeğin Üniversitesi’nin ev sahipliğini yaptığı ve Kauffman Vakfı’nın gerçekleştirdiği “Büyüyen KOBİ” programında “Stratejik Karar Alma” eğitimi Indus Danışmanlık tarafından gerçekleştirilmiştir

[/grid_12]