HİZMET ANINDA PROFESYONELLİK (HAP)

Home/PROJELERİMİZ/AMACA ÖZEL PROJELER/HİZMET ANINDA PROFESYONELLİK (HAP)
HİZMET ANINDA PROFESYONELLİK (HAP)2016-07-28T12:46:43+00:00

HİZMET ANINDA PROFESYONELLİK PROJESİ (HAP)

Bu proje müşteri kavramından misafir kavramına geçerek, misafir tiplerini analiz etmek, misafir memnuniyetini artırmak ve kapıdan giren herkese kaliteli bir hizmet sunarak profesyonelleşmek isteyen tüm kurumlar için hazırlanmıştır.

Her kurum için proje aşamalarının içeriği değişmekle birlikte proje genel hatlarıyla; proje öncesi, proje anı ve proje sonrası olarak üç aşamadan oluşmaktadır.

PROJE ÖNCESİNDE


Hizmet Anında Profesyonellik / Proje Öncesi

gibi çalışmalar yapılarak kurum çalışanlarının proje için hazırlanması ve projeden elde edilecek verimin en üst düzeye çıkması hedeflenmektedir.

PROJE ANINDA


Hizmet Anında Profesyonellik / Proje Öncesi

gibi çalışmalar yapılarak eğitimler desteklenmekte, katılımcıların proje boyunca edindiği bilgilerin iş hayatına daha kolay aktarılması ve anında uygulanması hedeflenmektedir.

PROJE SONRASINDA


Hizmet Anında Profesyonellik / Proje Öncesi

gibi çalışmalar yapılarak çalışan memnuniyetindeki değişim gözlemlenmekte ve yönetim ile bilgi paylaşımı yapılarak maksimum fayda elde edilmektedir. Sonrasında gerçekleştirilen ETS (Eğitim Takip Sistemi) çalışmaları ile verilen bilgilerin iş hayatına aktarılması sağlanmakta ve katılımcılar ile paylaşımda bulunularak edindikleri bilgiler ışığında davranış değişikliği kazandırmak amaçlanmaktadır.