DEĞİŞİMLE GELİŞMEK PROJESİ (DGP)

Home/PROJELERİMİZ/AMACA ÖZEL PROJELER/DEĞİŞİMLE GELİŞMEK PROJESİ (DGP)
DEĞİŞİMLE GELİŞMEK PROJESİ (DGP)2016-07-28T12:52:16+00:00

DEĞİŞİMLE GELİŞMEK PROJESİ (DGP)

Proje bir değişim ve gelişim projesidir. Projenin bir ayağında workshoplar bulunmakla birlikte personelin adaptasyonu, değişime açıklığı, birlikte çalışma becerisi, çalışırken mutlu olması, iç motivasyonunu yüksek tutabilmesi ve her zaman daha iyisini istemesi için davranış değişikliği kazandırabilmek amacıyla bir dizi özel çalışmadan oluşmaktadır.

Değişimle gelişmek projesi

PROJE ÖNCESİNDE


Değişimle gelişmek projesi / Proje Öncesinde

gibi çalışmalar yapılarak kurum çalışanlarının proje için hazırlanması ve projeden elde edilecek verimin en üst düzeye çıkması hedeflenmektedir.

PROJE ANINDA


Değişimle gelişmek projesi / Proje Sırasında

gibi çalışmalar yapılarak eğitimler desteklenmekte, katılımcıların proje boyunca edindiği bilgilerin iş hayatına daha kolay aktarılması ve anında uygulanması hedeflenmektedir.

PROJE SONRASINDA


Değişimle gelişmek projesi / Proje Sonrasında

gibi çalışmalar yapılarak çalışan memnuniyetindeki değişim gözlemlenmekte ve yönetim ile bilgi paylaşımı yapılarak maksimum fayda elde edilmektedir. Sonrasında gerçekleştirilen ETS (Eğitim Takip Sistemi) çalışmaları ile verilen bilgilerin iş hayatına aktarılması sağlanmakta ve katılımcılar ile paylaşımda bulunularak edindikleri bilgiler ışığında davranış değişikliği kazandırmak amaçlanmaktadır.